Regulamin

ZASADY ZAKUPÓW W SKLEPIE TAMM.:

1. Przy składaniu zamówienia wymagana jest wpłata zadatku w wysokości minimum 50% ceny końcowej. W przypadku nieuiszczenia całości zobowiązania z góry, reszta płatności jest wymagana przy odbiorze zamówienia.
2. Wszystkie ceny podawane na stronie wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
3. Zamówienie odbierane jest osobiście lub wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt transportu ponosi Kupujący. Koszt transportu nie jest wliczony w cenę produktu. Odbiór osobisty jest możliwy w Brodach koło Kalwarii Zebrzydowskiej po wcześniejszym ustaleniu terminu.
4. Czas realizacji zamówienia to około 30 dni roboczych. Kupujący zostanie poinformowany o przewidywanym terminie realizacji. Do czasu realizacji nie wlicza się czasu transportu.
5. Zdjęcia widoczne na stronie przedstawiają przykładowe realizacje danego produktu. Każdy produkt jest tworzony od zera po złożeniu zamówienia i może różnić się od pokazanego na zdjęciach z powodu używania naturalnego, niepowtarzalnego materiału, jakim jest drewno. Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna.
6. Sęki, spękania, biel, twardziel są naturalną cechą drewna i nie są uważane za wadę produktu. Nie ma możliwości wyboru usłojenia ani sękowatości drewna.
7. Kolory pokazane na stronie mają charakter poglądowy i mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistości.
8. Meble są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Tym samym:
Konsumentowi zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
8. Treść Sklepu Internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.
9. Dajemy 14-sto dniową gwarancję niezmienności ceny na zapytania składane drogą mailową – oznacza to, że w ciągu 14 dni od momentu otrzymania wyceny możesz kupić dany produkt w przesłanej przez nas cenie.